21 Şubat 2016 Pazar

Yılmaz KESİKBAŞ Kimdir?


Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iktisat bölümünde lisans eğitimini tamamladı.1990 yılında Sevil Holding kuruluşunda idari işler ve personel departmanın da uzman olarak göreve başladı.Aynı firmada 15 yıl İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yaptı.

Çalıştığı  firmanın kurumsallaşması yönünde çaba göstererek idari işler ve personel departmanını insan kaynakları departmanına dönüştürdü.

İnsan kaynakları süreç  yönetimi yanında, özellikle uygulamalı insan kaynaklarında özlük işleri ve bordrolama eğitimi,uygulamalı insan kaynaklarında İş Kanunu eğitimi,mülakat teknikleri eğitimi ve kariyer yönetimi  vb. gibi konularda eğitim vermektedir.

İnsan kaynakları yönetimi alanında yaşanan deneyimleri firma sahipleri,insan kaynakları yöneticileri,insan kaynakları öğrencileri ve insan kaynaklarına gönül vermiş her kesimle paylaşarak güç birliği yapmak ister.

Ayrıca bu blog da,İş Yasası ve Sosyal Sigortalar Yasası ve mevzuatları konularında makaleler de bulabileceksiniz.

Yılmaz Kesikbaş’ın  alomaliye.com da yayınlanmış yazıları bulunmaktadır.

Yılmaz Kesikbaş , Blog da yayınlamış olduğu makale ve diğer yazılar için görüş,düşünce ,soru  ve önerilerinizi beklemektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder